Ivo Fominam jauna dziesma – Nekas jau nebeidzas

0 komentāri

Mūziķis Ivo Fomins pēc veiksmīgās koncertu sērija Putni bez spārniem kopā ar grupas biedriem sācis veidot jaunu dziesmu programmu un šodien laiž klajā pirmo singlu Nekas jau nebeidzas, informē izdevniecība MicRec.

”Šī dziesma man un manai grupai ir ļoti būtiska, tā iezīmē jauna ceļa sākumu. Dziesmas melodija ir mana, bet es vēlos pateikties visiem grupas puišiem, kas strādājuši pie dziesmas skanējuma un aranžijas,” par savu jauno dziesmu saka Ivo.

Dziesmas teksta autors un Ivo labs draugs Guntars Račs papildina: ”Šī man pašam ir ļoti īpaša dziesma. Lai cik grūti arī nebūtu pārbaudījumi, kurus liktenis mums ir sagatavojis, vienmēr paliek cerības, ka mēs sasniegsim savus mērķus. Cerību zaudēt nedrīkst. Es šo dziesmu uztveru ļoti personīgi, jo tā ir arī par manu dzīves ceļu pa kalniem un bezdibeņiem. Pazīstu Ivo jau daudzus gadus un zinu, ka arī viņam ir ne viena vien rēta, kas gūta ceļā uz savu laimi, bet viņš nekad nav padevies un dara savu lietu, jo neviens par viņu labāk to neizdarīs. Dažreiz šķiet, viss, tālāk ceļa nav, taču atveras logs, atveras durvis un tu redzi, ka nekas nav beidzies. Arī gads, šķiet, tūlīt beigsies, bet mēs jau esam jaunā gada gaidās.”

Nākamajā gadā plānots ierakstīt un izdot jaunu albumu. Iepriekšējais albums Pulss nāca klajā 2011. gada pavasarī, kam sekoja viens no veiksmīgākajiem Ivo karjeras singliem – dziesma Putni bez spārniem.

Jaunā dziesma Nekas jau nebeidzas ierakstīta Ivara Sudmaļa skaņu ierakstu studijā Liepājā, bet tās miksu un skaņas gala apstrādi Labo ierakstu studijā paveicis Jānis Kalve, ar kuru grupas mūziķiem ir izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība jau agrāk.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas