Īstvuds uzņem filmu par “Amerikas snaiperi”

0 komentāri

Skatītāju vērtējumam nodoti pirmie kadri no amerikāņu aktiera un kinorežisora Klinta Īstvuda jaunākās filmas ”Amerikas snaiperis”, kuras pamatā ir autobiogrāfija, ko sarakstījis ASV mūsdienu vēsturē visvairāk cilvēkus nošāvušais snaiperis.

Filma ”Amerikas snaiperis” balstīta uz Irākas kara veterāna un izbijušā jūras kājnieka Krisa Kaila 2012. gadā izdoto grāmatu ar tādu pašu nosaukumu. Kriss ir zināms kā ”nāvējošākais” snaiperis ASV militārajā vēsturē. Savā autobiogrāfijā viņš apraksta snaiperu motīvus un apgalvo, ka ir nošāvis vairāk nekā 250 cilvēku. Pentagona statistika gan liecina, ka viņš nošāvis 160 cilvēkus. Irākā nemiernieki pat tika piesolījuši 20 tūkstošu dolāru lielu atlīdzību tam, kurš spētu par Velnu iesaukto snaiperi nonāvēt.

Nule kā publiskotajā video reklāmas rullītī Krisa lomas atveidotājs, aktieris Bredlijs Kūpers no priekšniecības saņem telefona zvanu par to vai nošaut kādu bērnu, kuram, iespējams, rokā ir granāta.

Plānots, ka uz lielākiem ekrāniem filma nonāks šā gada decembrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas