Īsto veču mode “Neiznīcināmie 3” pirmizrādē

0 komentāri
Īsto veču mode “Neiznīcināmie 3” pirmizrādē
Publicitātes foto

Tev noteikti jāizlasa

Nedēļas nogalē Losandželosā notika kārtējās, pēc kārtas trešās, filmas “Neiznīcināmie” pirmizrāde, kurā uz sarkanā paklāja ieradās filmas galvenie varoņi, tostarp Silvestrs Stallone (Sylvester Stallone), Antonio Banderas (Antonio Banderas), Arnolds Švarcenēgers (Arnold Schwarzenegger) un citi. Kas viņiem bija mugurā? Skaties zemāk galerijā.

Jaunākajā filmā neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss (Mels Gibsons), kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju (Silvestrs Stallone) radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu darboni un tirgo ieročus, lai iedzīvotos. Bārnijs saņēmis pavēli viņu novākt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem, teikts “Forum Cinemas” publicētajā filmas anotācijā.

Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz augstās tehnoloģijas.

Filma “Neiznīcināmie 3” Latvijas kinoteātros skatāma no nākamās nedēļas, 21. augusta.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas