Īsi, slaveni un bagāti. Holivudas slavenākie punduri un viņu augums

0 komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka, lai iekļūtu Holivudas aktieru sarakstā, ir jāiztur pamatīga atlase, un tikai niecīgai daļai pasaules aktieru tas izdodas. Ņemot vērā šo kungu augumu, var tikai nobrīnīties par viņu apņēmību, kas vainagojusies ar galvu reibinošiem panākumiem.

Vorviks Deiviss – 107 centimetri

Šo jaunskungu noteikti būsi pamanījis ne vienā vien “kases grāvējā”. Viņš var lepoties ar lomām filmās par burvju zēna Harija Potera piedzīvojumiem, Nārnijas Hronikā, kā arī Zvaigžņu karos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Verns Trojers – 81 centrimetrs

Šis aktieris noteikti vislabāk palicis atmiņā kā Mini Me komēdijās par Ostinu Paueru. Lai arī Trojers nevar lepoties ar garu augumu un muskuļiem, viņš ir lūgts viesis ne vienā vien Holivudas ballītē.

Pīters Dinkleidžs – 135 centimetri

Seriāla Troņu spēles fani ar nepacietību gaida tā jaunāko sezonu. Tajā pie vienas no galvenajām lomām ticis vēl kāds Holivudas punduris. Dinkleidžs filmējies arī Nārnijas hronikā, ierunājis balsis Ledus laikmetā, kā arī filmējies daudzās citās filmās un seriālos.

No 8. marta Kanālā 2 skatāms realitātes šovs Mazās sievietes. Losandželosa. Tā varones ir maza auguma sievietes, kuras nebaidās dzīvot ar vērienu. Tera un Tonja piesakās deju nodarbībām. Brienas laulība ir izjukusi, bet Kristija vēlas precēties. Skaties šovu Kanālā 2 darba dienās 12:00 un 20:00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas