Īsi pirms triumfa Grammy balvu pasniegšanā Sema Smita sliktākā uzstāšanās

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Loģiski, ka jau no video pirmajām sekundēm ir skaidrs, – tā nav īsta uzstāšanās, taču, mazliet ieslēdzot fantāziju, būtu smieklīgi, ja tas, kas atskaņots šim video pa virsu, patiesi būtu īstenība.

Ir zināms, ka mūsdienu popmūzikas pasaulē Sems Smits ir apveltīts ar vienu no iespaidīgākajām balsīm, bet tas netraucē interneta “troļļiem” pasmieties arī par viņu, turklāt parodēt dziedātāja, iespējams, vienu no emocionālākajām un arī populārākajām dziesmām Stay With Me.

YouTube kanāls TheKosmic8, neskatoties uz salīdzinoši mazo abonentu skaitu (gandrīz 45 tūkstoši), pasaules interneta lietotāju uzmanību izpelnījies ar nevienu vien šāda veida pasaulē pazīstamu mūziķu parodēšanu. Viņu “upuru” sarakstā meklējami tādi vārdi kā Eds Šīrans, Marks Ronsons un Bruno Mars, Teilore Sifta u.c.

Parodiju skatīt video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas