Īsi pirms triumfa Grammy balvu pasniegšanā Sema Smita sliktākā uzstāšanās

0 komentāri

Loģiski, ka jau no video pirmajām sekundēm ir skaidrs, – tā nav īsta uzstāšanās, taču, mazliet ieslēdzot fantāziju, būtu smieklīgi, ja tas, kas atskaņots šim video pa virsu, patiesi būtu īstenība.

Ir zināms, ka mūsdienu popmūzikas pasaulē Sems Smits ir apveltīts ar vienu no iespaidīgākajām balsīm, bet tas netraucē interneta “troļļiem” pasmieties arī par viņu, turklāt parodēt dziedātāja, iespējams, vienu no emocionālākajām un arī populārākajām dziesmām Stay With Me.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

YouTube kanāls TheKosmic8, neskatoties uz salīdzinoši mazo abonentu skaitu (gandrīz 45 tūkstoši), pasaules interneta lietotāju uzmanību izpelnījies ar nevienu vien šāda veida pasaulē pazīstamu mūziķu parodēšanu. Viņu “upuru” sarakstā meklējami tādi vārdi kā Eds Šīrans, Marks Ronsons un Bruno Mars, Teilore Sifta u.c.

Parodiju skatīt video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas