Internets nebeidz smieties par to, kā di Kaprio gaida Oskara balvu

0 komentāri
Internets nebeidz smieties par to, kā di Kaprio gaida Oskara balvu
Foto: FACEBOOK.COM

Jau pēc mazāk nekā mēneša, 28. februārī, Dolby teātrī, Losandželosā, norisināsies svinīgā 88. Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonija.

Šogad 12 nominācijās ir izvirzīta filma Cilvēks, kurš izdzīvoja (The Revenant), kurā galveno lomu atveido aktieris Leonardo di Kaprio. Šī filma di Kaprio aizveda līdz piektajai Oskara nominācijai, bet, vai aizvedīs arī pie paša Oskara, uzzināsim pavisam drīz.

Tā kā līdz šim di Kaprio nav veicies un neviena nominācija nav izpelnījusies ar Oskaru, internetā klīst daudz joku par to, kā di Kaprio gaida Oskaru.

Foto: aplūko smieklīgākos no tiem!

Iepriekš Leonardo di Kaprio ir izvirzīts Kinoakadēmijas balvām 1993. gadā kā labākais otrā plāna aktieris filmā Kas nomoka Gilbertu Greipu (What’s Eating Gilbert Grape), 2005. un 2007. gadā kā labākais aktieris galvenajā lomā filmās Aviators (Aviator) un Asiņainais dimants (Blood Diamond) un 2014. gadā par labāko filmu Volstrītas vilks (The Wolf of Wall Street), kurai di Kaprio bija producents.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas