Instrumenti piedāvā radio singlu A Letter to Joselyn

0 komentāri

Grupa Instrumenti piedāvā jaunu radio singlu A Letter to Joselyn no sava trešā studijas albuma Iekams, informē grupas menedžere Līva pētersone.

Dziesmā izmantotās dzejas autors ir Braiens Helglands (Brian Helgeland), un tā sarakstīta 2001. gada filmai Bruņinieka stāsts jeb A Knight”s Tale.

Pirms mēneša Instrumenti noslēdza uz Gruzijā tapušā albuma Iekams muzikālo materiālu balstīto koncertsēriju Mēs tiksimies gaisā, kuras laikā koncertzālēs Ventspilī, Cēsīs un Rēzeknē, kā arī koncertos Rīgas Domā pulcēja vairāk kā 9000 cilvēku.

Instrumenti publicējuši koncerta Mēs tiksimies gaisā video ierakstu no Rīgas Doma visā tā garumā:

Šī gada sākumā grupa Instrumenti, parakstot oficiālu mandātu ar Latvijas Republikas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kļuva par Eiropas gada attīstības labās gribas vēstniekiem, un šī iemesla dēļ Instrumenti jau nākamnedēļ dosies uz Briseli, lai piedalītos neformālā prezidentūras pieņemšanā, norāda L. Pētersone.

Grupa Instrumenti saņēmuši piecas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons nominācijas – Labākas indie albums (Iekams), Labākais koncertieraksts video (Procrastination LIVE), Labākais video (King of the Wild Things un Lēna Uguns), kā arī Alfas Gada dziesma (Mēs tiksimies gaisā).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas