Instrumenti jauno CD prezentē datortehnikas salonā

0 komentāri

Šodien pēcpusdienā ikviens grupas Instrumenti cienītājs tiks aicināts uz datortehnikas tirdzniecības salonu Capital, kur notika grupas Instrumenti jaunā albums Iekams prezentācija.

Tika solīts, ka pirmie 100 grupas fani tiks pie jaunā albuma eksemplāriem. Protams, tīkotāju netrūka.

Jau vēstījām, ka albums Iekams kopā ar Gati Zaķi radīts Gruzijā, un tas bijis iecerēts kā iekšupvērsts ceļojums. Tas ir kā retrospektīvs atskats uz Instrumenti mūziķu bērnību, katra personīgo pieredzi, pamazām iepazīstoties ar pasauli. ”Šo laiku gan individuāli, gan grupas mērogā izjūtam kā pāreju no viena zobrata nākamajā. Un šis albums ir tas, kurš mūs pārslēdz no ”iepriekšotnes turpmākajā”,” stāsta Jānis Šipkēvics.

11. decembrī Jūras vārtos Ventspilī Instrumenti uzsāks koncertsēriju Mēs tiksimies gaisā, kas ar četriem koncertiem turpināsies Rīgas Domā (15., 16., 17. decembrī), diviem koncertiem Vidzemes koncertzālē Cēsis (19. decembrī) un noslēgsies 26. decembrī Latgales vēstniecībā Gors.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas