Inese Galante un draugi žilbina koncertā Lielajā ģildē

0 komentāri

Pirmdienas vakarā spožā koncertā Lielajā ģildē tikās publikas iemīļotas mūzikas zvaigznes, pārstāvot visdažādākos atskaņotājmākslas stilus.

Koncertā uzstājās kontrtenors ar neordināro balsi Sergejs Jēgers, viens no Latvijas Nacionālās operas vadošajiem mecosoprāniem Ilona Bagele, samtainā balss tembra īpašnieks Ingus Pētersons, pianists Vestards Šimkus, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmā vijole Raimonds Ozols, divi spilgti populārās mūzikas interpreti – Intars Busulis un Linda Leen, kā arī dziedātājs Ralfs Eilands. Iespēja pieteikt sevi plašai auditorijai tika sniegta arī jauniem, bet jau vairākkārt godalgotiem Latvijas talantiem – klausītājus iepriecināja uzlecošā zvaigzne vijolnieks Daniils Bulajevs un Ineses Galantes talantu pirmās vietas ieguvējs, dziedātājs Eduards Grundmanis. Koncertā piedalījās arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas