Ilze Ķuzule-Skrastiņa ir pārliecināta velobraucēja

0 komentāri

Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa ar divriteni pārvietojas jau astoto gadu. ”Tad, kad es iepazinos ar Artūru, tad mūsu pirmais kopīgais pirkums bija riteņi. Mēs to izdarījām kopā, vienā reizē. Tā mēs abi arī braucam,” atklāj Ilze Ķuzule-Skrastiņa.

Aktrise velosezonu atklājusi jau martā, kad parādījušās pirmās saulainās dienas, un cenšas pārvietoties ar velosipēdu līdz pat novembra beigām, kamēr asfalts vēl ir sauss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa arī atklāj, ka piedzīvojusi arī vienu avāriju. ”Kā saka, abas puses bija vainīgas. Es gluži vienkārši uzbraucu virsū cilvēkam, kurš ļoti strauji nāca ārā no mājas. Viņa bija brīnišķīga meitene, es ceru, ka viņa mani nepiemin ar ļaunu. Mēs vienojāmies, viņa atnāca uz teātri – uzaicināju viņu uz izrādi par ciešanām.

Ilze Ķuzule-Skrastiņa arī atklāj, ka velosipēdu kā transportlīdzekli izvēlas arī daudzi citi viņas kolēģi, jo tas ikdienā ir ērts pārvietošanās līdzeklis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas