Ilze Dobele: Sievietes skaistums atklājas pašas attieksmē pret sevi

0 komentāri

Jau 20 gadu Ilze Dobele ik dienu sveicina LNT skatītājus caur zilajiem ekrāniem. Darbs televīzijā Ilzei palīdzējis veidot stilu arī ikdienā.

Ilzes Dobeles skaistuma un labsajūtas formula – prieks par to, ko dara. ”Tas ir laiks dabā, tā ir spēja atslēgties no ikdienas ritma, jo tad uzreiz, manuprāt, iestājas harmonija. Un es domāju, tas varbūt ir arī tas, kas parādās cilvēkā, ka viņš ir līdzsvarā ar sevi,” saka Ilze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Darbs televīzijā palīdzējis veidot arī Ilzes stilu ikdienā. Viņa ļoti labi zina, kādas krāsas un formas žaketes viņai piestāv ekrānā un ko nekādā gadījumā nevilkt. ”Tas ir ļoti liels ieguvums, jo bieži vien to var izmantot arī dzīvē.”

Lai arī katrs rīts un vakars Ilzei sākas grimētavā, arī ikdienā lūpukrāsa, vaigu tonis un smaržas liek sajusties sievišķīgi. ”Jā, lūpas uzkrāsot man ļoti patīk. Man patīk uzkrāsot arī skropstas, bet man patiesībā ar to arī pietiek,” atzīst LNT Ziņu moderatore. Ilze priecājas par iespēju ārpus ziņu formātam raksturīgā askētisma atļauties skaistākas rotas vai apģērbā kombinēt neparastākus elementus. Ilzes šīs vasaras atklājums ir lūpu zīmulis, kas reizē ir gan zīmulis, gan spīdums, gan lūpukrāsa.

Ilze ir pārliecināta, ka vēlme būt skaistai ir iekšā katrai sievietei. ”Katrai sievietei ir savs skaistuma efekts. Viņai tikai vajag kādu no malas, kas palīdz to ieraudzīt. Es domāju, ja katra sieviete paskatīties spogulī un pasmaidīs, viņai jau būs skaistāka. Ja viņa tā sāks katru dienu, tad par lielo rokassomiņas saturu var aizmirst,” smaidot saka Ilze Dobele un akcentē, ka skaistuma noslēpums ir sievietes attieksmē pašai pret sevi.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas