Ilvesu un latviešu ierēdni vieno draudzība vai kas vairāk?

0 komentāri

Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa (61) un Latvijas Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītājas Ievas Kupces kopīga iziešana sabiedrībā satraukusi abu valstu medijus. Nesen pāris kopīgi apmeklējis igauņu komponista Arvo Perta jubilejas koncertu.

Pēc pagājušā gada skandāla, kad Igaunijas pirmā lēdija Evelīna Ilvesa tika pieķerta ārlaulības sakarā ar kādu 28 gadus vecu francūzi Vinsentu Arenagu, kā rezultātā šopavasar Igaunijas pirmā pāra laulība tika šķirta, Tomass Hendriks Ilvess devis iemeslu runām, ka viņam ir attiecības ar latviešu ierēdni Ievu Kupci. Pavasara pusē abi tika manīti kopā, ieturot maltīti Andrejsalas restorānā Koya, bet nesen latviete Igaunijas pirmo galvu pavadījusi uz igauņu komponista Arvo Perta 80. jubilejas koncertu Tallinā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vai Ilvesam un Kupcei ir tikai senu draugu vai mīlnieku tikšanās, pagaidām grūti spriest. To parādīs laiks,” raksta igauņu laikraksts Postimee. Nesen tas pats izdevums vēstīja, ka pāra ciešākas attiecības ilgstot jau vismaz divus gadus, un tās esot kas vairāk par vienkāršu pazīšanos.

Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa preses sekretārs Tomass Sildmans, paužot oficiālo viedokli, atzinis, ka Igaunijas prezidents 11. septembrī Perta koncertu apmeklēja kopā ar savu draudzeni Ievu Kupci, kuru pazīst jau kopš 2003. gada. Abi sapazinušies Briselē, kad Ilvess bija Eiroparlamenta deputāts, bet Kupce – parlamenta ierēdne, raksta žurnāls Kas Jauns.

Ieva Kupce savu diplomātisko karjeru Ārlietu ministrijā sākusi 1997. gadā. 2005. gadā viņa aktīvi iesaistījās NATO samita, kas gadu vēlāk notika Rīgā, organizēšanā.

Kupce aktīvi seko Ilvesa darbībām sociālajos tīklos – retvīto viņa tvītus un iesaka intervijas. Sievietei pieder dzīvoklis Limbažos, zeme Salacgrīvā un dzīvoklis Gruzijā. Viņa nav precējusies, bet viņai ir dēls Ralfs Jānis, kura tēvs ir Latvijas vēstnieks Grieķijā Ivars Pundurs.

Evelīna Ilvesa pēdējā laikā sabiedrībā iziet kopā ar igauņu dziesminieku Simu Rikeru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas