Igo aicina uz koncertu “Dzīve bez apstājas”

0 komentāri

20. augustā Dzintaru koncertzālē dziedātājs Igo priecēs sava talanta cienītājus ar koncertprogrammu “Dzīve bez apstājas”.

Koncerta programmā iekļautas kompozīcijas, īpaši akcentējot Igo vokālos duetus. Mūziķis uzstāsies kopā ar Aiju Vītoliņu, Antru Stafecku, Ditu Lūriņu-Eglienu, Ivo Fominu un Arti Dvarionas. Koncertā piedalīsies arī jauniešu koris “Balsis” diriģenta Inta Teterovska vadībā.

Dziesmu aranžijas tiek veidotas noskaņām un kontrastiem bagātā akustiskā versijā. Labi pazīstamas un retāk dzirdētās dziesmas iegūs vēl nedzirdētu skanējumu, pateicoties divām akustiskām ģitārām (Aivars Hermanis un Kaspars Zemītis), čellam (Raimonds Macats), sitamiem instrumentiem (Kaspars Kurdeko) un taustiņinstrumentam (Juris Kristons).

Koncertā mīsies džeza, blūza, regeja, spāņu flamenko, Latīņamerikas bossa-nova un akustiskā roka mūzikas virzieni.

Koncertu bagātinās deju grupas “Dzirnas” priekšnesums, kura horeogrāfiju veidojis Agris Daņiļevičs.

Koncerta sākums plkst. 20.00. Biļetes – www.bilesuparadize.lv un Biļešu paradīze kasēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas