Igaunijas prezidents sievu iemainījis pret latviešu ierēdni?

0 komentāri

Igauņu tabloīda Kroonika redzeslokā nonācis Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess (61) un Latvijas Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāja Ieva Kupce, šodien raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Igauņu prese pastiprinātu uzmanību abu attiecībām pievērsusi pēc tam, kad latviešu prese bija pieķērusi Ilvesu pēc šķiršanās no sievas Rīgā pusdienojam ar kādu dāmu. Viņi noskaidrojuši, kas tad ir šī daiļava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, tā esot Ieva Kupce, kas savu diplomātisko karjeru Ārlietu ministrijā sākusi 1997. gadā. 2005. gadā viņa aktīvi iesaistījās NATO samita, kas gadu vēlāk notika Rīgā, organizēšanā. Ar Ilvesu viņa ir pazīstama kopš darba Eiropas Parlamentā.

Kupce aktīvi seko viņa darbībām sociālajos tīklos – retvīto viņa tvītus un iesaka intervijas. Sievietei pieder dzīvoklis Limbažos, zeme Salacgrīvā un dzīvoklis Gruzijā. Viņa nav precējusies, bet viņai ir dēls Ralfs Jānis, kura tēvs ir Latvijas vēstnieks Grieķijā Ivars Pundurs.

Šā gada aprīlī Ilvess šķīra 11 gadu laulību ar Evelīnu Ilvesu pēc tam, kad pērn presē parādījās foto, kurā sieviete skūpstās ar kādu svešinieku.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas