Igaunijas prezidents kopā ar latviešu līgavu izklaidējas Rīgā

0 komentāri

Pēc publiska paziņojuma par saderināšanos Igaunijas prezidents Tomass Hendrikss Ilvess (61) un Aizsardzības ministrijas ierēdne Ieva Kupce (38) brīvdienas pavada topošās sievas dzīvesvietā.

Igaunijas prezidents Tomass Hendrikss Ilvess ar savu līgavu Aizsardzības ministrijas ierēdni Ievu Kupci un viņas atvasi sestdien visai negaidīti apmeklēja bērniem veltītu pasākumu Kalnciema ielas kvartālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ilvess ar topošo sievu bija manāms projekta Lupatiņi jaunāko izdevumu atvēršanas svētkos. Igaunijas prezidents noklausījās latviešu valodā lasīto dzeju un noskatījās īsfilmu par Lupatiņu piedzīvojumiem.

Prezidents arī izstaigāja tirdziņu un iegādājās vairāku veidu sierus. Dazādus Latvijas labumus pārdevēji viņam vienkārši uzdāvināja. Daudzi apmeklētāji ar Latvijā ļoti populāro Igaunijas prezidentu vēlējās nofotografēties.

Šonedēļ kļuva publiski zināms, ka Ilvess un Kupce ir saderinājušies.

Tomasa Hendrika Ilvesa un Evelinas Ilvesas laulība tika šķirta aprīļa beigās. Viņi kopā bija nodzīvojuši 10 gadus.

Kupce nav precējusies, bet viņai ir dēls Ralfs Jānis, kura tēvs ir Latvijas vēstnieks Grieķijā Ivars Pundurs.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas