Holivudā pirmizrādi piedzīvo “Grēku pilsētas” otrā daļa

0 komentāri

19. augustā Holivudā, TLC Chineses Theatre pirmizrādi piedzīvoja asa sižeta filma “Grēku pilsēta: Liktenīgā sieviete” (“Sin City: A Dame to Kill For”). Filmā vienā no lomām ir arī dziedātāja Lady Gaga.

Režisori Roberts Rodrigezs un Frenks Millers atkal ir apvienojuši spēkus, lai uz lielajiem ekrāniem atdzīvinātu grafisko noveli ”Grēku pilsēta”. Vēl vairāk spriedzes, vēl vairāk kaisles, vēl vairāk asiņu ”Grēku pilsētas” otrajā daļā. Kur pilsētas bīstamākie noziedznieki sastopas ar vissīvākajiem pilsētas iedzīvotājiem.

”Grēku pilsēta 2” galvenās lomas atveido Džesika Alba, Rosario Davsone, Mikijs Rurks, Brūss Viliss, Eva Grīna, Džošs Brolins, Džozefs Gordons-Levits un Lady Gaga.

Filma “Grēku pilsēta: Liktenīgā sieviete” uz Latvijas ekrāniem iznāks nākamnedēļ, 29. augustā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas