Hip, hip urā! Šodien dzimšanas diena Intaram Busulim

0 komentāri

Šodien, 2. maijā, dzimšanas dienu svin dziedātājs un trombonists Intars Busulis. Viņam aprit 38 gadi. Daudz laimes, Intar!

Intars Busulis dzimis 1978. gada 2. maijā Talsos. Kā dziedātājs startējis daudzos konkursos un daudzas guvis panākumus – 2005. gada uzvarējis jauno vokālistu konkursā Jaunais vilnis uzvarētājs, 2009. gada uzvarējis Eirodziesmas konkursā un un izcīnījis tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Maskavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī pēdējos gados Busulis itin bieži mēdz uzstāties Krievijā. Pērn viņš ar panākumiem startēta Krievijas šovā Toč v Toč (Mats matā), atveidojot pasaulē slavenus dziedātājus, bet pirms diviem gadiem startēja populārā Krievijas TV šovā Golos (Balss), kurā dalībnieki demonstrē muzikālos dotumus.

Mūziķis šovasar sniegs vairākus koncertus arī pašu mājās.

Intars Busulis ir precējies, ģimenē aug trīs bērni.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas