Henkss Spīlberga jaunajā filmā tēlo advokātu

0 komentāri

Amerikāņu aktieris Toms Henkss un režisors Stīvens Spīlbergs apvienojušies filmā par Padomju Savienības gūstā nonākušu pilotu. Kinolentes pamatā ir vēsturiski notikumi, un tikko tā piedzīvojusi pirmizrādi Ņujorkā.

Filmas pamatā ir Meta Čeirmana uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par Auksto karu. Čeirmana stāstu pārrakstījuši brāļi Džoels un Ītans Koeni, kuri ieguvuši Oskara balvu par kinoscenārijiem filmām Fargo un Kur sirmgalvjiem nav vietas.

Galveno lomu filmā Bridge of Spies atveido Toms Henkss, kurš ar Stīvenu Spīlbergu iepriekš jau ir strādājis tādās filmās kā Glābjot ierindnieku Raienu, Noķer mani, ja vari un Lidosta. Henkss filmā atveido amerikāņu advokātu Džeimsu Donovanu, kurš piedalījās pārrunās par pilota izdošanu no Padomju Savienības. Advokātu 1962. gadā nolīga ASV Centrālā izlūkošanas pārvalde, lai viņš vienotos par padomju gūstā nonākušā lidmašīnas pilota atbrīvošanu. Amerikāņu izlūklidmašīnas pilots tika sagūstīts pēc tam, kad padomju pretgaisa aizsardzības spēkiem izdevās notriekt viņa lidaparātu U2.

Foto no filmas pirmizrādes Ņujorkā skaties galerijā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas