Helēna Kozlova ar grupu Levīti izdod pirmo albumu

0 komentāri

Svētdien, 2. novembrī, plkst. 13.00 Gaismas pilī, Mūkusalas ielā 3, uz albuma Tavi vārdi prezentācijas koncertu aicina dziedātāja Helēna Kozlova ar grupu Levīti.

Albums Tavi vārdi ierakstīts 2012. gada sākumā un 2013. gada pavasarī Gem Studio pie Gata Gaujenieka. Šis ir grupas Levīti pirmais studijas albums.

Grupa Levīti izpilda Helēnas Kozlovas autormūziku kopš 2002. gada. Vieglās etno, jazz un meditative noskaņās gan latviešu, gan “putnu” valodās tiek atklāta Helēnas pašas sacerēto gaišo, garīgi poētisko tekstu burvība. Grupas sastāvs un aranžējumi laika gaitā ir mainījušies, un šobrīd skanējums līdz ar pavadošo instrumentu loka paplašināšanos (bass, ģitāra, flauta, čells, alts un perkusijas) ir kļuvis gluži vai minisimfonisks.

Koncertā solīti arī mūziku papildinoši pārsteigumi. Pēc koncerta būs iespēja iegādāties albumu kompaktdiska formātā. Ieeja koncertā – bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas