Rūgts! Gustavs Terzens apprecējis savu bērnu māmiņu

1 komentārs

Dīdžejs, mūziķis un žurnālists Gustavs Terzens šodien, saulainajā 15. augustā, salaulājies ar savu ilggadējos draudzeni un bērnu māmiņu, mūziķi Undīni Balodi, sociālajos tīklos dižojas pats Terzens.

Gustava Terzena un grupas The Sound Poets čellistes Undīnes Balodes ģimenē aug meitiņa Grieta (7) un dēliņš Fricis (2). Pirms dēla nākšanas pasaulē Terzens intervijā žurnālam Rīgas Viļņi jautāts par savu misiju dzīvē atbildēja: “Tas, ko es gribētu, ir strādāt pēc labākās sirdsapziņas. Bet darbs ir tikai daļa no manas dzīves. Gribu savai meitai būt labs tēvs. Kā izdodas, jāprasa viņai. [..] Man ģimene ir prioritāte, mana rokgrupa un mūžīgā tūre.” Presē Gustavs ir cildinājis arī Undīni, sevi saucot par laimīgāko vīrieti pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunlaulāto draugi un domubiedri sociālās saziņas tīklā Facebook steidz apsveikt pāri lielajā dzīves notikumā. Netrūkt arī jokpilnu sveicienu. Kā kāzu dienā pieņemts jaunlaulātajiem uzskaukt Rūgts!, sabiedrības dāma, pasniedzēja Ieva Adamss ietur savu līniju un komentārā Facebook draiski novēl “Saaaalds!!!”, beigās liekot trenku smaidu.

1 komentārs

TOP komentāri

 • valdis freimantals
  +1

  valdis freimantals

  Lieliska ziņa ! Kaut vairāk stipru ģimeņu būtu Latvijā!!!

  Elvisa muzejs vēlē laimi.

  29.09.2015 12:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas