Rūgts! Gustavs Terzens apprecējis savu bērnu māmiņu

1 komentārs
Rūgts! Gustavs Terzens apprecējis savu bērnu māmiņu
Gustavs Terzens Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Dīdžejs, mūziķis un žurnālists Gustavs Terzens šodien, saulainajā 15. augustā, salaulājies ar savu ilggadējos draudzeni un bērnu māmiņu, mūziķi Undīni Balodi, sociālajos tīklos dižojas pats Terzens.

Gustava Terzena un grupas The Sound Poets čellistes Undīnes Balodes ģimenē aug meitiņa Grieta (7) un dēliņš Fricis (2). Pirms dēla nākšanas pasaulē Terzens intervijā žurnālam Rīgas Viļņi jautāts par savu misiju dzīvē atbildēja: “Tas, ko es gribētu, ir strādāt pēc labākās sirdsapziņas. Bet darbs ir tikai daļa no manas dzīves. Gribu savai meitai būt labs tēvs. Kā izdodas, jāprasa viņai. [..] Man ģimene ir prioritāte, mana rokgrupa un mūžīgā tūre.” Presē Gustavs ir cildinājis arī Undīni, sevi saucot par laimīgāko vīrieti pasaulē.

Jaunlaulāto draugi un domubiedri sociālās saziņas tīklā Facebook steidz apsveikt pāri lielajā dzīves notikumā. Netrūkt arī jokpilnu sveicienu. Kā kāzu dienā pieņemts jaunlaulātajiem uzskaukt Rūgts!, sabiedrības dāma, pasniedzēja Ieva Adamss ietur savu līniju un komentārā Facebook draiski novēl “Saaaalds!!!”, beigās liekot trenku smaidu.

1 komentārs

TOP komentāri

 • valdis freimantals
  +1

  valdis freimantals

  Lieliska ziņa ! Kaut vairāk stipru ģimeņu būtu Latvijā!!!

  Elvisa muzejs vēlē laimi.

  29.09.2015 12:48

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas