Gruziete Nuca Buzaladze vadībā pēc “Jaunā viļņa” pirmās dienas

0 komentāri

Ar 76 ballēm jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” pirmajā konkursa dienā priekšgalā izvirzījusies Gruzijas pārstāve Nuca Buzaladze, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatoru pārstāve Inga Pavlova.

Aiz viņas ar 73 ballēm ierindojušies Viktorija Petrika no Krievijas, Vjačeslavs Ribikovs no Ukrainas un Ališers Karimovs no Kazahstānas. Šie jaunie dziedātāji aiz sevis atstājuši Nodaru Reviju no Krievijas, kuram žūrija piešķīrusi 72 balles, Jūliju Plaksinu no Krievijas, kā arī Moniku Linkīti no Lietuvas. Abas jaunās dziedātājas saņēmušas vērtējumu – 71.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aiz šiem dziedātājiem ierindojas Izraēlas pārstāvis Sems Ons ar 69 ballēm, grupa “O’Genri” no Krievijas ar 67 ballēm, kā arī Sona Rubenjana no Armēnijas ar tādu pašu vērtējumu.

Latvijas pārstāvis Stass Šurins saņēmis 66 balles, neiekļūstot desmit labāko dalībnieku sarakstā. Viņš aiz sevis atstājis itāli Antonio Madžo, kurš novērtēts ar 65 ballēm, Taišonu Kolkitu no ASV ar 64 ballēm, Lidiju Isaku no Moldovas ar 64 ballēm, kā arī Gledisu Damarisu no Vācijas un trio “Style mix” no Kirgizstānas, kuri nopelnījuši 61 balli.

Konkursa dalībnieku uzdevums vakar bija izpildīt pasaules hitus savā interpretācijā. Viņu sniegumu vērtēja Igors Krutojs, Igors Nikolajevs, Laima Vaikule, Leonīds Agutins, Valērijs Meladze, Konstantīns Meladze un Filips Kirkorovs.

Žūrijā bija plānots iekļaut arī dziedātāju Valēriju, kurai ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) kopā ar diviem citiem Krievijas izpildītājiem – Oļegu Gazmanovu un Josifu Kobzonu – liedzis ieceļot Latvijā. Kobzons Latvijas “melnajā sarakstā” nonācis jau otro reizi. 2012.gadā Valērija oficiāli nosaukta par Krievijas prezidenta kandidāta Vladimira Putina uzticamības personu. Dziedātāja paudusi pārliecību, ka Krievijā nav cilvēka, kas varētu tikt galā ar prezidenta pienākumiem labāk nekā Putins. Ieceļošanas aizlieguma jeb tā dēvētajā melnajā sarakstā visi trīs iekļauti uz nenoteiktu laiku.

Festivāla “Jaunais vilnis” organizatori nav snieguši komentārus par mūziķu iekļaušanu “melnajā sarakstā”.

“Melnajā sarakstā” iekļautie Krievijas estrādes mākslinieki un viņu pārstāvji plašsaziņas līdzekļos Rinkēviča lēmumam veltījuši daudz skarbu vārdu, aicinot Krutoju atcelt pasākumu, kā arī norādot, ka Rinkēvičam būtu jāatkāpjas no amata.

Vairāk par to, kā ieradās “Jaunā viļņa” mākslinieki, skaties “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas