Grupai ”Ryga” top pikants videoklips

0 komentāri

Pašā atvasaras karsonī – augustā un septembra sākumā grupa ”Ryga” filmēja vēl nepublicētā singla ”Tits” video, kura “centrālā ass” ir sieviešu krūtis. 

Grupa ”Ryga” darbību uzsāka pērnā gada decembrī, un šobrīd viņu pazīstamākā dziesma ir sadarbībā ar Dailes teātra aktrisi Ēriku Egliju iedziedātā ”Mani vēl”, kas pabijusi daudzu radiostaciju topos, kā arī vēl joprojām ir viena no pieprasītākajām dziesmām mūzikas lejupielādes portālos.

Topošā jaunā singla videoklipa filmēšanā piedalījās arī slavenais lietuviešu teātra režisors Oskars Koršunovs, kurš pagājušajā sezonā Dailes teātrī iestudēja Lietuvā un nu arī Latvijā popularitāti ieguvušo Mariusa Ivaškaviča lugu ”Izraidītie”. Sadarbība nav nejauša, jo grupas ”Ryga” dalībnieks un līderis Mārcis Judzis veidoja izrādei mūziku, aranžējumu veidošanā piesaistot Rihardu Lībieti. Rezultātā izveidojās grupa ”Ryga”, kas pirmo publisko koncertu sniedza šī gada festivālā ”Laba Daba”.

Jautāts, kāpēc ieinteresējies piedalīties grupas ”Ryga” videoklipa filmēšanā, Oskars Koršunovs ir kodolīgs un tiešs: ”Mārcis ir ļoti atvērts, viņš ir arī ļoti drosmīgs, jo dara, ko iecerējis, un visaugstākā līmenī. Turklāt džeki ļoti labi spēlē. Tas ir īsts rokenrols un laba mūzika.”

”Topošais singls ”Tits” ir ziņa visai cilvēcei! izrādās, ka līdzās tādām ekoloģiskām vērtībām kā mūsu meži, ūdens un ozons, no citplanētiešiem ir jāsargā arī mūsu planētas vissievišķīgākais elements – Zemes sieviešu krūtis,” teic mūziķi.

Mūzikas video režisori ir Inese Veriņa un Mārcis Judzis, operators Dainis Juraga, māksliniece Alise Šaburova. Grupas ”Ryga” sastāvu veido Mārcis Judzis (bungas un balss), Rihards Lībietis (ģitāra), Ervings Znotiņš (sintezatori), Armands Butkēvičs (basģitāra).

Dziesmas “Tilts” un video pirmizrāde gaidāma oktobra sākumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas