Grupa Speak Percussion koncertēs Nacionālajā bibliotēkā

0 komentāri

3. novembrī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē būs klausāma austrāliešu sitaminstrumentālistu grupas Speak Percussion koncertprogramma Circuit jaunās mūzikas festivāla Arēna ietvaros.

“Virtuozs un piedzīvojumiem bagāts” – tā laikraksts The New York Times raksturojis šarmantās un oriģinālās austrāliešu sitaminstrumentālistu grupas Speak Percussion koncertu. Grupa darbojas jau 13 gadus, radot, pasūtot un izpildot muzikālus jaundarbus. No solopriekšnesumiem līdz pat masu pasākumu vērienam; koncertzālēs, bāros vai brīvā dabā – Speak Percussion ar panākumiem uzstājušies visā pasaulē.

Programmā Circuit, četrās elektroakustiskās kompozīcijās, Speak Percussion rada sirreālu skaņu pasauli, izmantojot elektroniskus objektus, novecojušas tehnoloģijas, lenšu magnetofonus, spēļu sintezatoru klaviatūras un visu veidu tradicionālos sitaminstrumentus. Kā vienmēr, grupas priekšnesumā sastopas sitaminstrumenti, arhitektūra, gastronomija, instalācijas, instrumentu būve, astronomija un deja.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas