Grupa ”Pērkons” un koris ”Gaudeamus” sniegs kopīgu uzstāšanos

0 komentāri

Baltajā naktī , 6. septembrī, Kalnciema kvartālā Rīgas Tehniskās universitātes vīru koris ”Gaudeamus” un leģendārā grupa ”Pērkons” vienosies komponista Jura Kulakova apcerīgi pacilājoši skaļās kantātes ”Mīlestībā viļņo krūts” brīvdabas atskaņojumā.

Kantātē iekļautas divdesmit gan agrāk radītas, gan arī no jauna komponētas dziesmas ar komponista garam tik tuvā Eduarda Veidenbauma dzeju. Skaņdarbs pasaules pirmatskaņojumu piedzīvoja 2008. gadā Latvijas deviņdesmitgadē Rīgā un līdz šim publiski atskaņots tikai trīs reizes.

”Izjūtu garīgu radniecību ar Eduardu Veidenbaumu. Apbrīnojami, ka šīs dzejas joprojām ir aktuālas un skan mūsdienīgi,” atzīst autors Juris Kulakovs.

Atskaņojumā piedalīsies grupa ”Pērkons” – Juris Kulakovs, Ieva Akurātere, Raimonds Bartašēvics, Juris un Leons Sējāni, Ikars Ruņģis un vīru koris ”Gaudeamus”. Diriģents – Ivars Cinkuss.

Pasākuma programma:

  • 20:00 – 20:35 RTU vīru koris Gaudeamus un grupa Pērkons ”Mīlestībā viļņo krūts” I daļa
  • 20:35 – 21:00 DJ Uldis Rudaks
  • 21:00 – 21:35 RTU vīru koris Gaudeamus un grupa Pērkons ”Mīlestībā viļņo krūts” II daļa
  • 21:35 – 22:00 DJ Uldis Rudaks
  • 22:00 – 22:35 RTU vīru koris Gaudeamus un grupa Pērkons ”Mīlestībā viļņo krūts” I daļa
  • 22:35 – 23:00 DJ Uldis Rudaks
  • 23:00 – 23:35 RTU vīru koris Gaudeamus un grupa Pērkons ”Mīlestībā viļņo krūts” II daļa
  • 23:35 – 00:00 DJ Uldis Rudaks

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Ieeja bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas