Grupa Momend kaverē Pērkona Mēs pārtiekam viens no otra

0 komentāri

Publiskota jau trešā dziesma no albuma Pērkons Tribute. Savu versiju par leģendārās rokgrupas dziesmu radījusi grupa Momend, informē kompānijas Bite Latvija pārstāve Anete Jansone.

Grupas Momend versija dziesmai Mēs pārtiekam viens no otra ir trešā dziesma no albuma Pērkons Tribute, kas ekskluzīvi pieejams mūzikas servisā Deezer – http://bit.ly/PerkonsTribute, kur būs apkopotas dažādu Latvijas mūziķu versijas par leģendārās rokgrupas Pērkons dziesmām.

Kā pirmais izaicinājumu nospēlēt savu versiju par grupas Pērkons mūziku pieņēma Kārlis Kazāks ar dziesmu Neatvadīsimies. Kā nākamos Kārlis izaicināja Rīgas Modes, kas radīja atraktīvu versiju Pērkona hitam Kamēr es tevi mīlēju. Savukārt grupa Rīgas Modes muzikālā izaicinājuma stafeti tālāk nodeva grupām Foo Fighters un Momend. Kamēr Foo Fighters versiju par Pērkonu vēl gaidām, Momend izpildīto kaverversiju iespējams dzirdēt jau tagad.

Momend stafeti tālāk nodevuši duetam Čipsis un Dullais.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas