Grupa Instrumenti dosies koncerttūrē pa Latvijas pilsētām

0 komentāri

Grupa Instrumenti laidusi klajā jaunu dziesmu Mēs tiksimies gaisā un tās video versiju, kā arī izziņojusi koncertsēriju Latvijas pilsētās, informē mūziķu pārstāve Līva Pētersone.

Mēs tiksimies gaisā ir dziesma no grupas gaidāmā albuma, kas tiks izdots 2. decembrī.

Trīs koncertsērijas pasākumi norisināsies Rīgas Domā. Tā neatkārtojamās akustikas skanējums ļaus grupai izvērsties pavisam īpatnējā un nepieradinātā formā, akcentē L. Pētersone. Instrumenti koncertēs arī Ventspilī, Cēsīs un Rēzeknē.

Koncertsērija Mēs tiksimies gaisā balstīta decembra sākumā gaidāmajā albumā, pie kura grupa šobrīd strādā Gruzijā. Tā būs atgriešanās pie grupas Instrumenti saknēm – grupas mūziķu pirmās talanta izpausmes meklējamas mūsdienu akadēmiskajā mūzikā.

Ventspilī teātra namā Jūras vārti grupa Instrumenti koncertēs 11. decembrī. Rīgas Domā koncerti paredzēti 15., 16. un 17. decembrī. 19. decembrī grupa dosies uz Cēsīm, lai uzstātos Vidzemes koncertzālē, bet 26. decembrī koncerts gaidāms Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē.

Biļetes tirdzniecībā nonāks 24. oktobrī plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs, kā arī internetā bilesuserviss.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas