Grupa Indygo izdos koncertieraksta DVD

0 komentāri

Progresīvajā roka grupa Indygo novembrī notikušo koncertu ierakstu gatavojas nākamā gada rudenī izdot DVD Blu-Ray formātā, informē mūziķu pārstāve Ilze Tormane.

Ieraksts tapis novembra koncertos centrā Koka Rīga. Grupa atskaņoja dziesmas no līdz šim izdotajiem albumiem jaunās versijās, kuru aranžijās piedalījās grupas draugi viesmākslinieki – Ilvars Jansons, Signe Krūzmane, Ritvars Šilkovs, Jānis Kaličus, Maksims Starodubovs, Einārs Latiševs, Jānis Pauls, Aleksejs Bahirs, Elvijs Endelis un Pauls Rusko.

“Liels prieks par to, ka šis viena intīma akustiskā koncerta projekts ir pāraudzis ne tikai divos koncertos, bet arī top par kvalitatīvu un būtisku mūsu grupas pieturzīmi vēstures annālēs. Nelielais video ieskats – mūsu versija par Ilvara Jansona dziesmu Versiju vulkāns – ļauj tikai nojaust, kādas emocijas piedzīvoja visi koncertā klātesošie. Gan tie, kuri ieskandināja skatuves dēļus, gan tie, kuri smaidīja ar visām maņām skatītāju/ klausītāju rindās. Šis notikums ir viena sapņa piepildījums – dalīt skatuves kvadrātcentimetru pieredzi ar izciliem draugmūziķiem,” stāsta grupas vokālists Mārtiņš Vaters.

Koncertieraksta dziesmu miksējis Gatis Zaķis. Video režiju, montāžu un pēcapstrādi veicis Eduards Zagainovs. Ieraksta uzņemšanā piedalījušies operatori Edgars Jākobsons, Mārcis Ābele un Mārtiņš Jansons. Koncerta gaismu režiju nodrošinājis Oskars Timbars.

Grupas dienas kārtībā pašlaik ir darbs studijā nākamā gada pavasarī ar jauno skaņu ierakstu – pirmo “Indygo” albumu ar dziesmām tikai latviešu valodā.

Progresīvajā roka grupā Indygo spēlē Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim grupa izdevusi trīs ierakstus – debijas albumu Indygo 2005. gadā, piecu dziesmu ierakstu Under Construction EP 2007. gadā un Decoy 2013. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas