Grupa Flame & The Rolltones izdod debijas albumu Road Trip

0 komentāri

Latvijas mūzikas skatuvei sevi pieteikusi jauna grupa “Flame & The Rolltones”. Apvienības pirmā albuma “Road Trip”, kas ieturēts ”American Roots” stilā, prezentācija norisināsies ceturtdien, 16. oktobrī, plkst. 19.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā Reiterna namā, vēsta mūziķu pārstāve Sabīne Zālīte.

”Patiesībā, ideja par albuma izveidi virmoja gaisā jau pirms diviem gadiem, bet, lai tas sasniegtu savu šībrīža stāvokli, bija nepieciešami vairāki notikumi,” par albuma Road Trip ierakstīšanu stāsta grupas vokālists Atis Zviedris. ”Kā katalizators albumam nostrādāja trīs grupas puišu brauciens uz Ameriku, kura laikā guvām gan iedvesmu, gan izpratni par līdz šim Latvijā mazpazīstamo mūzikas stilu – ”American Roots”,” skaidro grupas vokālists.

”Albuma prezentācijai gatavojamies ļoti nopietni. Pirms lielā notikuma ar puišiem bieži satiekamies, tāpat arī mēģinām kopā ar prezentācijas koncerta viesmāksliniekiem,” par gatavošanos 16. oktobra prezentācijai stāsta Atis Zviedris. Uz skatuves pavisam šajā vakarā kāps vienpadsmit mūziķi, solot, ka ”garlaicīgi nebūs nevienam albuma prezentācijas apmeklētājam”.

Albumā “Road Trip” kopumā iekļautas deviņas dziesmas – septiņas no tām oriģinālmateriāls, savukārt divas – kaverversijas pasaulē pazīstamiem skaņdarbiem. Albums ierakstīts angļu valodā, lai tiktu saglabāta ”American Roots” stilistika. Gaidāmā albuma noskaņa ir dzīvespriecīga un pozitīva, tāpat kā tās izpildītāji – grupas vokālists Atis Zviedris, ģitārists Jānis Lācis, basģitārists Valters Sprūdžs un bundzinieks Uģis Eihvalds. Albuma izveidē iesaistīti arī citi pašmāju mūziķi – ģitārists Jānis Kalniņš, vokāliste, vijolniece un taustiņinstrumentāliste Kate Pāvula, taustiņinstrumentālists Māris Vitkus, mutes harmoniku pavēlnieks Oskars Stolse-Semerovs, kā arī sievišķīgais vokālais trio Limonāde.

Grupa “Flame & The Rolltones” izveidojusies 2006. gada vasarā, kad populārajā kafejnīcā iepretim Latvijas Mūzikas akadēmijai kopā sanāca četri mūziķi – Uģis Eihvalds, Valters Sprūdžs, Jānis Lācis un Atis Zviedris. Sākotnēji “Flame & The Rolltones” spēlēja dziesmu kaverversijas dažādos mūzikas stilos, uzstājoties gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas