Grupa Aurora izziņo papildkoncertu Latvijas 1. rokkafejnīcā

0 komentāri

Šomēnes Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā koncertu un papildkoncertu sniegs Latvijas underground mūzikas leģenda – grupa Aurora, informē rokkafejnīcas pārstāve Edīte Barinska.

Pirmais no grupas Aurora koncertiem gaidāms 6. novembrī, papildkoncerts izskanēs 15. novembrī. Abās tikšanās reizēs ar grupu ikvienam mūzikas gardēdim būs iespēja dzirdēt gan klausītāju jau iemīļotas kompozīcijas, gan, iespējams, novērtēt arī jaunu muzikālo materiālu. 6. novembra koncertā piedalīsies arī apvienība Zig zag.

Abos koncertos uz skatuves kāps trīs Auroras oriģinālsastāva dalībnieki – vokālists Ritvars Dižkačs, ģitārists Jānis Dubavs un basģitārists Rūdolfs Kokins. “Visu oriģinālsastāvu diemžēl nebija iespējams sapulcināt, jo vairāki grupas bijušie dalībnieki atrodas ārzemēs un personisku apstākļu dēļ nevar ierasties, tāpēc grupai koncertā palīdzēs divi pieaicināti mūziķi – ģitārists Olafs Štrodahs un bundzinieks Andris Leišavnieks-Štālmanis,” stāsta koncerta rīkotāji Veto.

Ziņas par 80./90.gadu mijā aktīvās grupas Aurora atkalapvienošanos izskanēja pirms apmēram gada, un tagad šīs runas ir piepildījušās. “Grupu apvienoties tieši patlaban pamudināja apstāklis, ka esam uzaicināti kā viesi piedalīties grupas Jumprava jubilejas tūres koncertos,” izsakās Auroras dalībnieki.

Koncerti rokkafejnīcā ir vienreizēja iespēja dzīvajā baudīt grupas daiļradi, jo pēc papildkoncerta 15. novembrī, noslēdzot nelielo Latvijas tūri, Auroras līderis Ritvars Dižkačs atgriezīsies Kanādā un tuvākā pusgada laikā grupa koncertus nesniegs.

Biļetes Latvijas 1. rokkafejnīcā gaidāmajiem koncertiem iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā bilesuparadize.lv.

Jau ziņots, ka pēc 22 gadu klusēšanas atkal apvienojusies indie grupa Aurora, lai spēlētu 13. un 14. novembrī gaidāmajos grupas Jumprava 30 gadu jubilejas koncertos koncertzālē Palladium.

Grupa Aurora dibināta 1987.gadā. Tā dēvēta par latviešu indī roka pionieri, kuras zināmākās dziesmas Sadauzītais bundzinieks, Fetišists u.c. joprojām klausās un ciena ne vien grupas dalībnieku laikabiedri, bet arī jaunāki melomāni. 1992.gadā, solistam Dižkačam dodoties uz ārzemēm, grupa izjuka un kopš tā laika nav uzstājusies.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas