Grigalis un Garklāva saviem kaķiem devuši cilvēku vārdus

0 komentāri

Vairāki LNT rīta ziņu 900 sekundes vadītāji savus minčus nosaukuši cilvēku vārdos.

1. marts daudzviet pasaulē tiek svinēts kā starptautiskā kaķu diena. LNT rīta ziņu 900 sekundes vadītāji aktualizēja jautājumu par atbildības uzņemšanos par čertkājainajiem draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ir cilvēki, kuri baidās, ka būs jāuzņemas rūpes par kādu un ka tas varbūt ir sarežģīti. Nav tik sarežģīti. Es visu dzīvi domāju, ka Rīgā man nekad nebūs kaķu. Bet kopš paņēmu savu kaķi, tā sapratu – nav jau tik traki, ir tieši forši, ir tieši pretēji,” atklāj LNT rīta ziņu 900 sekundes moderatore Kristīne Garklāva.

Viņa savu kaķenīti nodēvējusi vairākos vārdos – Miķelīte, Mikija. “Ir kādi vismaz pieci vārdi, kuros bērni sauc,” stāsta Garklāva.

Banda 🐈👈🏼/The gang! #gang #gangsta #whosdaboss #catsvsdogs #sonya7rii #sonyimages #shotwithlove

A photo posted by KristineGarklava (@kristine.garklava) on

Savukārt Lauris Lizbovskis savam kaķim devis vārdu Herkija. “Sākumā bija Herkuless, atbrauca vecmamma un pateica, ka nav tas Herkuless,” ar smaidu atceras Lizbovskis. Māra Grigaļa kaķi sauc Pēteris, Mārtiņš Daugulis savu kaķi nosaucis par Zigmāru.

Video

Foto: kaķi, kaķi, kaķi, kaķi…

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas