Greja piecdesmit nokrāsu galveno varoņu otrās pusītes ir neapmierinātas ar slavu

0 komentāri

Šomēnes gavilēja visi rakstnieces E. L. Džeimsas radītās triloģijas Piecdesmit nokrāsas fani – latviešu valodā iznāca viņas jaunākais romāns Grejs. Savukārt Ziemeļamerikā sākusies gatavošanās filmas Greja piecdesmit nokrāsas turpinājuma veidošanai.

Sievai nepatīk, ka viņai blakus ir “seksa simbols”

Pie tā, ka vēl nav sākusies Tumsa piecdesmit nokrāsās filmēšana, vainīgi esot abi galveno lomu atveidotāji – Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans. Īpaši Kristjena Greja lomas tēlotājs Dornans uzstājis, ka vēloties atpūsties kopā ar ģimeni, tāpēc ātrāk par februāri filmēties nevēlas. Un filmas veidotāji viņa lūgumu akceptējuši, uzzinot par baumām, ka karjeras dēļ draud izjukt aktiera laulība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

FOTO: fani stāv rindā pēc E.L. Džeimsas jaunākās grāmatas Grejs

Novembrī divi gadi apritēs Dornana un viņa sievas, britu dziedātājas un aktrises Amēlijas Vorneres, meitai Dulsijai. Savu atvasi darba dēļ Džeimijs diemžēl redzot mazāk nekā vēlētos, turklāt viņa sieva neesot priecīga par vīra sekssimbola slavu. Tāpēc Dornans nolēmis vairāk laika veltīt savai ģimenei, lai pierādītu gan savu uzticību, gan spēju pildīt tēva lomu.

Dakotas draugam viņas lomas dēļ – tikai galvassāpes

Līdzīgas problēmas esot arī Dakotai Džonsonei – par filmas uzņemšanas kavēšanos priecīgs esot arī viņas draugs Metjū Hits, kuram doma par mīļotās filmēšanos kailskatos kopā ar izskatīgo Dornanu radot milzīgas galvassāpes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas