Greja piecdesmit nokrāsas īpašā seansā pirms oficiālās pirmizrādes

0 komentāri

Šī gada kaislīgākā un intriģējošākā filma Greja piecdesmit nokrāsas uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 13. februārī, līdz ar pirmizrādi visā pasaulē, taču divas dienas iepriekš – 11. februārī plkst. 18:30 – tā tiks izrādīta īpašā seansā sērijas Dāmām priekšroka ietvaros.

Romantikas un kaisles piesātinātajā filmā Greja piecdesmit nokrāsas galvenās lomas atveido aktieru pāris – Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans.

Filmas pamatā E.L. Džeimsas bestsellers – erotiskais romāns Fifty Shades of Grey.

Filma vēsta par literatūras studenti Anastasiju Stīlu, kura iepazīstas ar pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju. Viņu iepazīšanās drīz pāraug kaislīgā mīlas dēkā, kurā Ana atklāj savas neparastās vēlmes, kā arī Kristjena Greja tumšo noslēpumu, ko viņš rūpīgi slēpj savas ārēji tik nevainojamās dzīves aizsegā.

Erotiskā romāna Greja piecdesmit nokrāsas ekranizācijas autore ir britu režisore Sema Teilore-Džonsone.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas