Greifānes tēta veselība pēc piekaušanas stabilizējusies

0 komentāri

“Paldies visiem par atbalstu manam tētim. Stāvoklis stabils, pārvests uz palātu un tagad tikai jāklausa dakteri un jāveseļojas,” dziedātāja Liene Greifāne otrdienas vakarā rakstīja sociālās saziņas tīklā Facebook.

Lienes Greifānes tēvam Jānim pēc piekaušanas konstatēts smags smadzeņu satricinājums, kas izsauc atmiņas zudumus, kā arī nomoka lieli reiboņi. Tomēr, kā ziņo dziedātāja, tēva veselība sākusi uzlaboties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vīrieši tomēr pret sāpēm tādi mazāk izturīgi. Negribēja ļaut māsiņām iztīrīt aci no asinīm, jo sāpot. Taču mazdēliņa klātbūtnē tomēr negribēja izskatīties vājš un ļāva sev palīdzēt. Tētim ir atmiņas zudumi un smags galvas satricinājums kā arī lieli reiboņi. Staigāt, protams, nedrīkst, ko viņš negribēja klausīt. Gribēja tikt uz tualeti pats, taču ieskrēja ar galvu sienā. Nu neklausa, stūrgalvīgs, taču vismaz prieks, ka lielā krīze no sestdienas uz svētdienu vakar pārvarēta. Paldies jums,” Liene Greifāne vēstīja sociālajos tīklos.

Jau vēstījām, ka Lienes Greifānes ģimene šonedēļ piedzīvoja traģisku notikumu – dziedātājas tēvs Jānis tika piekauts gandrīz līdz nāvei un ar gūtajiem ievainojumiem tika ievietots reanimācijā. Dziedātāja aicinaja aizlūgt par tēva dzīvību un veselību, kā arī atsaukties nozieguma aculiecinieiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas