Greifāne mājās speciālā akvārijā audzē garneles

1 komentārs

Pasaulē esam redzējuši dažādas interesantas lietas, bet tas, ka kāds mājās audzētu garneles, turklāt mūsu platuma grādos, pat mums ir jaunums. Šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja mums pastāstīja par sava vīra aizraušanos ar zivīm.

Neilgi pēc šova beigām portāls Skaties.lv viesojās pie tā uzvarētājas, mūziķes, radio DJ un sabiedrisko attiecību speciālistes Lienes Greifānes mājās, kurā atklājām ļoti interesantu lietu – viņa ar vīru savā virtuvē audzē mazas, pat miniatūras garnelītes. Tās nav domātas ēšanai, jo ir pārāk mazas, taču pats fakts ir ļoti interesants.

Mazās radībiņas dzīvo saviem izmēriem patiesi milzīgā akvārijā, kurā tiek speciāli audzētas un dzīvojas kopā ar vēl dažām zivtiņām un vairākiem tūkstošiem (!) gliemežu, kurus neesot iespējams izķert. Jāpiebilst, ka sākumā mazās radībiņas pat nebija iespējams pamanīt, līdz brīdim, kamēr ne netika pateikts, ka tur kaut kas mīt.

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

  • ooo
    0

    ooo

    Forshi, man arii ap 100 kaa minimums garneles aug un vairojas.. uzrakstisiet raxtinju? Ps.gliemezishi ari ir. Liene vrb grib? :)

    14.05.2015 02:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas