Greifāne iesaistās labdarībā Ukrainas bērnu atbalstam

0 komentāri

Dziedātāja Liene Greifāne metusies uz vienu roku ar pazīstamo antikvāru Artūru Avotiņu un nodibinājusi bezpeļņas organizāciju Bring The Peace, kuras mērķis ir vākt līdzekļus un humānās preces Ukrainas karā cietušo bērnu atbalstam, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Lienes Greināfes sirds plašumu jau reiz izbaudīja viņas deju partneris Viktors Haritonovs šovā Dejo ar zvaigzni 4, kad šova galveno laimestu – 5000 eiro dziedātāja atdeva Viktoram, lai viņš varētu aizbraukt uz Eiropas un pasaules čempionātiem. Pēc iepazīšanās ar Avotiņu Liene nolēmusi palīdzēt vēl kādam un kopā ar sabiedrībā zināmo antikvāru nodibinājusi organizāciju, kas rūpēsies par Donbasa bērnu centriem, kur šobrīd atrodas vairāk nekā 500 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mums abiem rūp Ukrainas kara jautājums. Uz reālu rīcību iedrošināja kopēji paziņas, kas dzīvo kara skartajos reģionos, viņi sūtīja mums vēstules ar lūgumu palīdzēt,” žurnālam Privātā Dzīve klāsta Liene. Abi sapratuši, ka divatā nebūs iespējams situāciju vērts uz labu, turklāt nevienam nav līdzekļu, lai varētu pabarot 500 bērnu, tādēļ likumsakarīga bijusi organizācijas dibināšana. ”Gribas ne tikai runāt, bet arī reāli palīdzēt,” akcentē dziedātāja.

Iecerēts, ka organizācijas ietvaros savākto līdzekļu nogādāšanā Ukrainā piedalīsies arī pati Liene, turklāt par humānās palīdzības nogādāšanu kara skartajā reģionā plānots uzņemt arī dokumentālo filmu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas