Gomesa pārdzīvo lielu stresu; vai Bībera dēļ?

0 komentāri

Aktrise un dziedātāja Selena Gomesa pagājušajā nedēļā viesojās Parīzes modes nedēļā, tiesa, apmeklētājiem par pārsteigumu Džastina Bībera draudzene uz modes notikumu ieradās bez pavadoņa, kārtējo reizi raisot baumas par mīlnieku pašķiršanos.

Dziedātāja atklājusi, ka Parīzes modes nedēļā jutusies diezgan saspringta, kam gan, pēc viņas teiktā, nav sakara ar Bīberu. Gomesai šis bijis visu laiku pirmais modes nedēļas apmeklējums, kura laikā viņa jutusies kā ”iemesta ūdenī”. Atrodoties modes notikumu epicentrā, pārņēmusi strespilna sajūta notikumus nepalaist garām. Dziedātāja centusies visu pēc kārtas iemūžināt fotogrāfijās.

Jau vēstījām, ka pāris, kuru šķiršanās un salabšanas mērāmas desmitos vai pat simtos, nesen atkal saderinājies. Iespējams, šoreiz saderināšanās vainagosies ar kāzām, jo ļaudis baumo, ka 22 gadus vecā dziedātāja zem sirds nes Bībera bērniņu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas