Gobziņam nāksies sēdēt aiz restēm

0 komentāri

Mūziķis un dīdžejs Roberts Gobziņš, kurš šovasar nosvinēja 50 gadu jubileju, pirms pāris mēnešiem iekūlies nepatikšanās, par ko tiesā piespriests administratīvais arests desmit diennaktis, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Jūnija sākumā mūziķis neapdomības dēļ sēdās pie stūres alkohola reibumā. Policija pārkāpēju aizturēja, un tiesa piesprieda sodu – uz 48 mēnešiem atņemta autovadītāja apliecība, 1200 eiro soda naudu un administratīvo arestu uz desmit diennaktīm.

Atsēdēšanu aiz restēm Roberts Gobziņš vēl nav īstenojis, jo vēl nav bijis aicināts. “Laikam viņiem tur nav brīvu vietu”, pieļauj mūziķis. No soda mūziķis ne baidās, ne arī vairās, taču pauž nožēlu par nodarīto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas