Ģirts Ķesteris: paziņojums par bērna nākšanu pasaulē mani absolūti nošokēja

0 komentāri
Ģirts Ķesteris: paziņojums par bērna nākšanu pasaulē mani absolūti nošokēja
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Dailes teātra aktieris, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Ģirts Ķesteris reālajā ģimenē ir divu bērnu tēvs. Intervijā žurnālam Santa aktieris, kurš regulāri gozējas Latvijas seksīgāko vīriešu topu augšgalos, atklāj, ka jutās brīdī, kad uzzināja, ka kļūs par tēvu.

Žurnāla Santa septembra numurs ir veltīts tieši kanāla TV3 personībām. Sadaļā Jautājums viņam TV3 Ziņu dienesta reportiere Kristīne Žilde-Krēvica iztaujā sabiedrībā zināmus kungus par to, kas notiek vīrieša galvā, kas sieviete paziņo, ka ir stāvoklī. Lūk, Ģirta Ķestera atbilde.

“Ģimenei, kas plāno bērnu un kam tas ir kopējs lēmums, nevis neapzināts solis, sievietes paziņojums esmu stāvoklī ir absolūta prieka vēsts abiem. Bet pateikšu to neapzināto pusi, kas notiek ar vīrieti. Tīri teorētiski viņš ir gatavs kļūt par tēvu. Teorētiski. Tajā pašā laikā viņam ir bail no šīs tēva lomas, tāpat kā mums ir bail no vectētiņa lomas. It kā apzināmies un pieņemam, ka tā ir jānotiek, tomēr ir apdraudēta mūsu bezrūpība. Līdz šim šajā pasaulē esi bijis bērns, tad kļūsti par vīru, kas arī vairāk vai mazāk vēl ir saprotami, un tad – tēvs, kas uzliek zināmu atbildības sajūtu,” atklāj aktieris.

“Visi jau bravūrīgi apgalvo, ka tas ir pats par sevi saprotams, bet zemapziņā plosās vētra, jo līdz ar to vairs neesi bērns. Tu jau esi vīrietis. Jebkurš solis manā dzīvē, kas saistīts ar personīgām attiecībām, ir kā apliecinājums manai rīcībai,” prāto Ķesteris. “Bieži vien tam pat nav emocionāls, bet gan ļoti pragmatisks raksturojums. Vienmēr esmu vēlējies pieaugt, tāpēc paziņojums par bērna nākšanu pasaulē mani absolūti nošokēja. Protams, biju ļoti jauns, kad piedzima dēls, līdz ar to es absolūti saglabāju šo bezrūpību.”

“Varētu būt, ka pat mazliet vairījos no tēva lomas,” uzskata seriālu zvaigzne. “Bija brīdis, kad Pauls bija pusaudzis un es kā jauns tēvs gribēju, lai mēs esam draugi vai brāļi, nevis tēvs un dēls. Tam, vai tas izdevās, vairs nav nozīmes. Līdzīgi kā sievietes, kas ar meitām uzvedas kā ar māsām vai draudzenēm. Tas jau ir jautri, rotaļīgi. Mēs bēgam no pieaugušā cilvēka statusa ļoti ilgstoši.”

FOTO

VIDEO: UgunsGrēka filmēšanas aizkadru kuriozi

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas