Gints Bude dalās padomos, kā vīrietim pareizi izraudzīties apakšveļu

1 komentārs

Līdz šim pierasts, ka apakšveļas izvēlē zinošākas ir sievietes. Visdrīzāk, tā arī ir. Jaunā Ginta Budes vīriešu apakšveļas kolekcija Gints Bude Riga ir mēģinājums veļu pielāgot ķermeņa aprisēm transformēt vīriešu līnijā.

Lai radītu 135 vīriešu apakšveļas konstrukcijas, modes dizainerim Gintam Budem prasījis vairāk nekā divus gadus. Tām dotas pasaulē slavenu aktieru un dziedātāju vārdu nosaukumi, piemēram, Hjū Grants (Hugh Grant).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Galvenokārt ir jāzina gurnu apkārtmērs, jo ļoti daudzi vīrieši ir ar vēderiņu, kā mēs to teiktu. Tieši tiem vīriešiem īstenībā ir ļoti grūti atrast veļu, jo jāpērk tieši tas pats, kas ļoti kalsniem vīriešiem. Līdz ar to bikses ir jāslidina stipri, stipri zem vēderiņa,” patiesību atklāj modes dizaineris.

Vīriešu apakšbiksēm ir dažādi augstumi atkarībā no tā, kurš ērtāks katram nēsātājam. Svarīgs ir ne tikai vidukļa, bet arī augšstilbu apkārtmērs.

Vairāk skaties videosižetā!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zebiekste
    0

    Zebiekste

    Laba daavana savam viirietim.

    28.01.2015 12:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas