Ginta Budes vēstule Obamam kritusi interneta asprāšu nagos

1 komentārs

Gints Bude pavisam noteikti kļuvis par pēdējās nedēļas populārāko ”modes ekspertu” Latvijā, tāpēc nav nekāds brīnums, ka viņa rīcība nu kritusi interneta jokdaru nagos.

Sociālajā tīklā Facebook.com nonācis Ginta Budes vēstules ASV prezidentam Barakam Obamam rakstītās vēstules ”oriģināls”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērna rokraksts, pareizrakstības kļūdas un nabadzīgs vārdu krājums – tieši šādi asprāši pajokojuši, parodējot Budes sūdzēšanos pie paša Obamas.

Protams, tas nav vienīgais joks, kas nu klejo interneta tīmeklī.

Lienīte: pateikšu mammai!
Pēterītis: pateikšu tētim!
Gints Bude: pateikšu Obamam!

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • es atvainojos
    +3

    es atvainojos

    bet viņš tiešām nav pie pilna prāta!

    03.10.2015 22:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas