Gada aktrise ir bērna gaidībās, Liepājas teātris atceļ izrādi

0 komentāri

Liepājas teātra aktrises Agneses Jēkabsones (28), kura pērn par Edītes lomu izrādē Piafa saņēma Spēlmaņu nakts balvu kā gada labākā aktrise, un viņas vīra Edgara Ozoliņa (28) ģimenē gaidāms mazulis, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Izrāde Piafa, kurā par galvenās varones tēlojumu Agnese Jēkabsone tika atzīta par pagājušā gada labāko aktrisi, Liepājas teātrī ir atcelta, bet pārējās Agneses lomas jau mēģina citas aktrises.

”Emocijas ir pavisam citādas. Atgriežas rozā briļļu laiks, pirmās satikšanās emocijas, ka tu vairāk esi atbildīgs par otru, tu domā, kā viņš jūtas labi, varbūt vairāk ieklausies viņā. Es ceru, ka šīs emocijas būs ilgstošas. Tu esi apsolījis ar šo cilvēku pavadīt visu savu atlikušo dzīvi. Man liekas, ka tas ir skaisti,” intervijā Santa par sajūtām pēc kāzām bilda aktrise.

Agnese un Edgars gredzenus mija 2013. gada 23. jūnijā Lasvegasā, bet pazīstami ir kopš studiju laikiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas