Gacho privāto autoparku papildina leģendārs Peugeot

0 komentāri

”BMW lai pastāv garāžā!” lepni teic Gacho, īstajā vārdā Gatis Irbe, kura garāžā nesen iestūrējis kāds leģendārs Peugeot.

Mūziķis Gacho ceturtdien savu privāto autoparku papildinājis ar mazu, bet ņipru automašīnu – baltu Peugeot 205 GTI markas auto. Faniem nav iemesla satraukumam – viņa līdzšinējais smalkais BMW aizvien ir mūziķa īpašumā.

Kā sarunā ar Skaties.lv atzina mūziķis, tie, kuri ir auto pazinēji, noteikti novērtēs viņa jauno guvumu, pie kā viņš ticis, pateicoties auto restauratoru salonam Lucky Thirteen. ”Šis ir ļoti leģendārs auto, ko labā stāvoklī grūti dabūt,” atzīst mūziķis.

”Ar Peugeot noteikti ir citādāk braukt, salīdzinot ar BMW,” atklāj Gacho, kurš ar balto auto plānojis pārvietoties ikdienā, tiesa, kamēr vien valdīs labi laikapstākļi. ”Septembrī būs jāliek atpakaļ salonā,” Peugeot tuvāko nākotni ieskicē mūziķi.

Gacho īpašumā esošos spēkratus apskaties galerijā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas