Gacho mērojas spēkiem ar Vienības brauciena dalībniekiem

0 komentāri

Mūziķis Gacho, īstajā vārdā Gatis Irbe, ir kaislīgs spēkrata vadītājs kā uz četriem, tā uz diviem riteņiem. Šodien mūziķis pārbaudīja spēkus Latvijā senākajās velosacensībās, ko aizsāka Latvijas prezidents Kārlis Ulmani, – Vienības velobraucienā Siguldā.

Mūziķis Gacho 36 km distanci veicis nepilnas stundas laikā, tādējādi ierindojoties 144. vietā. Šogad kopējais dalībnieku skaits – vairāk nekā 5 tūkst. velosportistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vienības brauciens pieveikts! 36 km – 00:56:48. Ar katru gadu ar vien labāk! Šogad – 144. vieta! Laikam jāsāk trenēties!” Gacho reizē smej un dižojas sociālajos tīklos, lepni izrādot arī zeltīto medāli.

Vienības brauciena laikā tiks noteikti ne tikai ātrākie dalībnieki, bet arī lielākie darba kolektīvi, kuplākās ģimenes, stilīgākie riteņbraucēji un uzvarētāji vēl daudzās citās nominācijās.

Bet sportisko svētdienu mūziķis iesāka ar viesošanos raidījumā LNT Brokastis. Gacho akustisko uzstāšanos skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas