Gacho kritiens iemācījis būt atbildīgākam

1 komentārs
Gacho kritiens iemācījis būt atbildīgākam
Foto: Jānis Ozols, facebook.com/JanisOzolsPhotography

”Ir tāds teiciens – kaut kas jāziedo, lai iegūtu ko vairāk,” par martā notikušo kritienu, kas bija iemesls pārcelt trešās Spēka tūres noslēguma koncertu, pāris dienas pirms tā saka mūziķis Gacho (31). Viņš arī neslēpj, ka pirmo reizi pirms koncerta ir nobijies.

”Sajūtas ir ļoti patīkamas. Tas ir gala koncerts, līdz ar to galvā ir tikai tās labākās domas,” jautāts, kā jūtas pāris dienas pirms trešās Spēka tūres noslēguma koncerta, kas izskanēs 1. maijā koncertzālē Palladium, sarunā ar portālu Skaties.lv saka Gacho, īstajā vārdā Gatis Irbe. ”Mīnuss – es nevaru vēl tik ļoti trenēties, kā biju pieradis. Režīms aizvien ir man neparastāks. Esmu gandrīz gatavs, bet ir dīvaina sajūta. Pirmo reizi esmu nobijies, tāpēc ka vienmēr esmu bijis gatavs saviem koncertiem,” saka mūziķis un atklāj, ka pusotru mēnesi nav pienācīgi trenējies un vēl mēnesi nedrīkstēs to darīt. ”Mani biedē, ka uz skatuves es varētu ”nepavilkt” to slodzi, kādai ir jābūt, pie kādas esmu pieradis. Es esmu cilvēks, kurš, uzkāpjot uz skatuves, mainās par 180 grādiem, līdz ar to nekad nevaru paredzēt, ko es darīšu un ko nedarīšu. Nezinu, vai šoreiz varēšu nokontrolēt, lai uz skatuves kustētos pieticīgāk un mierīgāk,” atzīst Gacho.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedēļu pirms trešās Spēka tūres noslēguma koncerta, kurš sākotnēji bija paredzēts 14. martā, Gacho treniņlaikā ar BMX piedzīvoja smagu kritienu, kura rezultātā plīsa liesa. Nu, atguvies pēc negadījuma, jūtas labi, un arī analīzes to apliecina. ”Attiecībā pret manu darbu es iemācījos nebūt tik pārgalvīgam, kā biju līdz šim. Varbūt būt nedaudz atbildīgākam. Man nevajadzēja nedēļu pirms koncerta iet un lēkāt. Bet es uzskatu, ka viss, kas notiek, tā tam jānotiek. Es daudz ko ieguvu. Cilvēki teica un vēlēja daudz laba, sajutu tautas mīlestību, draugu mīlestību un vecāku atbalstu,” jautāts, vai pēc kritiena ar BMX guvis kādu mācību, atzīst Gacho.

Kopā ar draugiem Gacho pavasarī apbraukāja Latviju, kā arī sniedza koncertu otrajā lielākajā Lielbritānijas pilsētā Birmingemā. Trešā Spēka tūre no iepriekšējām atšķiras ar jaunām dziesmām un sajūtām, ko mūziķi sniedz klausītājiem, un saņem atpakaļ. ”Pieļauju, ka atmosfēra koncertos ir nedaudz citādāka, bet gan jau vilnis ir tas pats. Un mums ir jauns dalībnieks – Justs Sirmais, kurš palīdz piedziedāt,” stāsta Gatis. Koncerts Palladium būs Justa pirmā uzstāšanās kopā ar Gacho. ”Diviem maniem grupas biedriem ir piedzimuši bērni, tas nozīmē, ka visi jutīsies vēl labāk – ar lielāku smaidu,” tūres apakšnosaukuma Smaids līdz ausīm atbilstību īstenībai smejot pamato mūziķis.

”Esmu cilvēks, kurš gatavs eksperimentēt un mainīties. Man nepatīk stāvēt uz vietas. Šis būs Spēka tūres pēdējais koncerts, jo šādas tūres vairāk nebūs. Par Gacho – tur vēl ir jautājums, jo pēc iekļūšanas slimnīcā es saņēmu daudz labus vārdus un vēlējumus – man zvanīja, rakstīja, nāca ciemos. Tas man lika uz projektu paskatīties no citas puses. Tāpēc esmu lielās pārdomās par to, kā būs ar Gacho, ar grupu. Es strādāju pie jauna projekta, kas oktobrī nāks ārā. Tas ir tāds side projekts, kas kaut kādā veidā ir otra puse man, Gatim vai Gacho,” stāsta mūziķis, norādot, ka informācija par jauno projektu vēl sekos.

1 komentārs

TOP komentāri

  • meitene
    0

    meitene

    Labrīt, Justs Sirmais dziedāja "Miers Mājās" Summer Sound ar Gacho, Youtube ir pro klips.

    29.04.2015 13:34

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas