Gacho izlaiž videoklipu dziesmai par riteņbraukšanu

0 komentāri

GACHO prezentē videoklipu vienai no albuma “Smaids Līdz Ausīm” dziesmām – “Pa Fikso”. Dziesma ”Pa Fikso” ir par velobraukšanas tematiku, kurā atspoguļotas gan sajūtas, gan priekšrocības, pārvietojoties ar velosipēdu.

“Daudzi jau zin, ka riteņbraukšana man ir viena no tuvākajām lietām dzīvē un ieņem ļoti svarīgu lomu starp mūziku un citām lietām, kas pamatā sastāda dienas ritumu,” stāsta GACHO. “Tāpēc arī gribēju uztaisīt kompozīciju, kas atspoguļotu manas, un domāju arī daudzu citu cilvēku, sajūtas kādas pārņem minoties ar ričuku.”

Dziesma veidota kā rīmeiks Digital Emotion kompozīcijai “Go Go Yellow Screen”.

“Dauzīšanās pa āru ar riteņiem kaut kā ir iegājusies jau no bērnības un šis bērnības hits – “Go Go Yellow Screen” labi apvieno šo bērnības sajūtu un loģisko argumentu, kāpēc vēl forši ir mīties,” tā par dziesmu teic GACHO.

GACHO ”Pa Fikso”:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas