Gacho izlaiž videoklipu dziesmai par riteņbraukšanu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

GACHO prezentē videoklipu vienai no albuma “Smaids Līdz Ausīm” dziesmām – “Pa Fikso”. Dziesma “Pa Fikso” ir par velobraukšanas tematiku, kurā atspoguļotas gan sajūtas, gan priekšrocības, pārvietojoties ar velosipēdu.

“Daudzi jau zin, ka riteņbraukšana man ir viena no tuvākajām lietām dzīvē un ieņem ļoti svarīgu lomu starp mūziku un citām lietām, kas pamatā sastāda dienas ritumu,” stāsta GACHO. “Tāpēc arī gribēju uztaisīt kompozīciju, kas atspoguļotu manas, un domāju arī daudzu citu cilvēku, sajūtas kādas pārņem minoties ar ričuku.”

Dziesma veidota kā rīmeiks Digital Emotion kompozīcijai “Go Go Yellow Screen”.

“Dauzīšanās pa āru ar riteņiem kaut kā ir iegājusies jau no bērnības un šis bērnības hits – “Go Go Yellow Screen” labi apvieno šo bērnības sajūtu un loģisko argumentu, kāpēc vēl forši ir mīties,” tā par dziesmu teic GACHO.

GACHO “Pa Fikso”:

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas