Frīdis moto sezonu sagaida ar jaunu mocīti

2 komentāri

Latvijā pazīstamais rokeris, leģendām apvītās motociklistu biedrības Vēja brāļu ordenis vadītājs Frīdis, īstajā vārdā Aivars Freimanis, moto sezonu šogad jau ir atklājis, turklāt ar nesen iegādātu jaunu motociklu.

”Sameklēju motociklu ar būri. Es nezinu, kā viņš uzvedīsies, kā mana bārda uzvedīsies, kā viņa plīvos, uz kuru pusi, vai pareizi vai nepareizi,” saka slavenais motociklists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katru gadu biedrības dalībnieki ar motociklu cenšas pēc iespējas garākos izbraucienos. Šogad plānots pieveikt 6 tūkst. kilometru, apceļojot Angliju.

Frīdis atzīst, ka parasti, tuvojoties vasarai, jau ir noilgojies pēc braukšanas, tāpēc viņš novērojis, ka desmit grādi pavasarī vienmēr šķiet siltāki nekā desmit grādi rudenī.

Vairāk skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

  • Jānis Šmidts
    0

    Jānis Šmidts

    Ko tu platies. Uzskatu ka neesi tik kompetents.

    13.04.2015 11:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas