Freimaņa dzimšanas dienā pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma Freimis. Mārtiņš Freimanis

0 komentāri

7. februārī plkst. 20.00 pirmizrādi kinoteātrī Splendid Palace piedzīvos režisora Arvīda Krieva dokumentālā filma Freimis. Mārtiņš Freimanis, kurā apkopoti spilgti un emocionāli brīži no Freimaņa dzīves, informē Mārtiņa Freimaņa fondā.

Režisora rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo, dzīvojot kaimiņos, Mārtiņš viņam uzticējies vairāk nekā citiem žurnālistiem, reportieriem, kas par viņu rakstījuši. Ideja par filmas veidošanu režisoram bijusi jau sen, un daudzus gadus tika filmēta Mārtiņa dzīve visā tās daudzveidībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Freimanis visu darīja ar vērienu. Tāpēc Mārtiņa Freimaņa fonds aicina uz filmas Freimis. Mārtiņš Freimanis Rīgas pirmizrādes pasākumu, kurā piedalīsies arī Mārtiņa draugi – Valters Frīdenbergs, skaistākās Freimaņa dziesmas popūrijā izdziedās koris Mūza (diriģents Guntis Cimiņš), bet kādu īpašu Freimanim veltītu muzikālu vēstījumu sniegs Aija Andrejeva.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Informāciju par seansiem citās Latvijas pilsētās meklē mff.lv!

Mārtiņš Freimanis (1977-2011) bija latviešu mūziķis, grupas Tumsa vokālists, arī komponists, aktieris, dzejnieks un televīzijas raidījumu vadītājs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas