Fotogrāfs vietējās slavenības uzņēmis savdabīgos portretos

0 komentāri

Fotogrāfa Artūra Kondrāta izstādes Momentum jeb Mirklis 30 fotogrāfijās iemūžinātas Latvijā pazīstamas personības. Kā iedvesmas avotu izstādei Artūrs min modeli Beāti Degaini.

Fotomodeļu vidū ir Artūra paziņas uz draugi, taču fotogrāfs vēlējies iemūžināt un iepazīt arī citas personības, kuras Latvijā veic lielus darbus, iedvesmojot citus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Artūra darba stils atšķiroties no citu fotogrāfu piegājiena fotosesijās. Viņš nepārtraukti komunicē ar modeli, neļauj saspringt, lai uzmanība netiktu koncentrēta uz pozēšanu. ”Sesijas vienmēr ir dinamiskas, ar viņu vienmēr ir interesanti. Viņš ir cilvēks ar ļoti labi humora izjūtu, kas ir ļoti svarīgi. Un viņš prot atbruņot, un bildē tas ir ļoti svarīgi, ka ir brīvības sajūta,” pieredzē par fotografēšanos pie Artūra Kondrāta dalās dziedātāja Agnese Rakovska.

Ar mūsdienīgo tehnoloģiju palīdzību atliek viedtālruni pavērts pret fotogrāfiju un attēls sāk runāt. Fotomodeļi videofragmentos mēģina definēt, kas ir mirklis. Modes māksliniekam Bruno Birmanim mirkļa formulējums ir visīsākais: ”Tas ir visnetveramākais un visneizmērojamākais laika nogrieznis.”

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas