FOTO: Zviedrijas prieki un Krievijas asaras Eirovīzijas finālā

9 komentāri

Nav zināms, vai Eirovīzijas fināla balsojuma rezultātu paziņošanas kārtība tika apzināti izvēlēta vai bija nejauša, tomēr radīja pamatīgu spriedzi Zviedrijas un Krievijas pārstāvjiem. Zviedrija beigās varēja priecāties un līksmot, bet Krievijas pārstāvei Poļinai Gagarinai tecēja asaras.

Protams, tādi ir šova noteikumi – kāds uzvar, bet kāds zaudē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču šā gada Eirovīzijā, paziņojot balsojuma rezultātus, ilgi nebija zināms, kurš tad varētu uzvarēt dziesmu konkursā. Turklāt ar Krievijas pārstāvi tika izspēlēts savā ziņā ļauns joks – pēc pirmo 20 valstu balsojumu paziņošanas Krievija bija mazliet atrāvusies no Zviedrijas, kas deva pamatu optimistiskai rosībai Krievijas pārstāvju vidū.

Tomēr punkts pa punktam, un Zviedrijas pārstāvis pietuvojās un apdzina Krievijas skaistuli. Žēl Poļinas Gagarinas, bet prieks par zviedru puisi! Skaties.lv piedāvā fotogaleriju, kurā redzams uzvarētāja prieks un zaudētājas rūgtums.

Foto

9 komentāri

TOP komentāri

 • dana
  +9

  dana

  Nu bet tas tacu ir sovs.Kaads uzvaree,kaads zaudee.Galvenais,ka muusu Aminata izciiniija 6.vietu.Par to ir tikai jaapriecaajas!

  24.05.2015 14:56

 • Dace
  +7

  Dace

  Man tik lielukígi likás no Krievijas dalíbnieku puses, ká attiecá pret Konchitu, pagájusho gad nozákája vinju no galvas lídz kájám, a shogad visi apskaujás, kopá iedzer ar bádaino 'skaistuli'...

  24.05.2015 15:09

 • Gunta Sagarova
  +7

  Gunta Sagarova

  Es nesaprotu , kas par cilvekiem ? Kapec tads lets prieks?Skaidrs , ka ir skumji , kam tad nebutu .

  24.05.2015 13:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas