Foto: X Factor zvaigzne Džeimss Arturs ierodas Rīgā un samīļo savus fanus

0 komentāri

Trešdienas vakarā klausītāju piepildītajā Daugavas koncertzālē britu mūziķis Džeimss Arturs ar atgriešanās koncertu sveica fanus Latvijā. Vakara gaitā uzstāšanās sniedza arī duets Dvīnes, dziedātājs Miks Dukurs ar grupu, kā arī grupa JÜNE.

James Arthur Latvijā pirmoreiz viesojās pirms gada, 2014. gada 7.augustā, uzstājoties Daugavas koncertzālē Rīgā pilnā koncertsastāvā. Jau toreiz mūziķis uzsvēra, ka viņam iepatikusies Latvija un ka viņš drīz atgriezīsies. Britu X-Factor zvaigzne nelika ilgi gaidīt un 12. augustā atkal koncertēja Rīgā, šoreiz ierodoties uz šo uzstāšanos speciāli no Londonas, tai kļūstot par viņa vienīgo uzstāšanos šovasar šajā Eiropas daļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

James Arthur koncerts sākotnēji bija paredzēts 18.jūnijā, bet slimības dēļ mūziķis nespēja ierasties, tādēļ pārcēla uzstāšanos uz 12.augustu. Koncerta laikā James atvainojās par šo atgadījumu un pēc paša teiktā centās jo īpaši, lai iepriecinātu fanus, kas bija ieradušies no visas Baltijas.

Dziedātājs labprāt bildējās kopā ar faniem un viņus mīļi apskāva.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas